کسب درآمد کلیکی

قبل از کلیک بر روی بنر پایینی می خوام بدونید که  شما زیرمجموعه بنده می شوید این سایت به هیچ عنوان شبیه سایت های هرمی نیست  اگر شما زیر مجموعه من شوید من فقط از خود شما سود ناچیزی میکنم که اونم هیچ اثری در درآمد شما ندارد و شما همانند سایر اعضا و خود من درآمد کسب می کنید واگر شما زیر مجموعه بگیرد این زیر به هیچ عنوان زیر مجموعه من حساب نمیشه در ضمن هیچ هزینه و هیچ حسابی از شما بابت زیر مجموعه بودن کسر نمیشه و تمام امتیازاتی که من دارم و هزینه ای که به ازای هر کلیک به حساب من میاد به حساب شما هم همانقدر وارد می شود بنابراین در زیر مجموعه بودن شما هیچ ضرری نمیکنید شما هم می توانید برای خودتان زیر مجموعه بگیرید ولی بعد از 15 روز از زمان ثبت نام و حداقل 100 کلیک موفق …در ضمن اگر بخواهید مستقل ثبت نام کنید خود سایت بدون اینکه شما بفهمید شما را به دیگر کاربران اجاره می دهد و قسمتی از کار شما به حساب آنها می رود ..بنابراین تصمیم با خودتان است ………….در کاربری استاندارد هر کاربر می تواند تا 30 عضو بگیرد …..اول گفتم که از لحاظ وجدان کاری راحت باشم ……وگرنه همون اول صفحه آدرس سایت رو می نوشتم و شما زیر مجموعه بنده می شدید……بریم سراغ کار اصلی

این یه سایت کلیکی خارجی هست که به به شما روزی نزدیک 20 تا 25 تا تبلغ می ده روش کلیک می کنید و منتظر میشید تا تبلیغ کامل بشه در واقع خودش به زبان انگلیسی close می زنه و شما روش کلیک می کنید و آگهی بعد رو می بینید …..برای دیدن آگهی روی viwe  advertisment  کلیک می کنید و انتخاب می کنید دایره قرمز رنگی میاد که رووش کلیک می کنید و به صفحه تبلغی می رید ….و منتظر می مانید نزدیک 30 ثانیه تا عبارت  close  را بیاورد یادتان باشد اگر تبلغیات رو پشت سر هم بزنید رد واقع امتیازی محسوب نمیشه ……….سعی کنید روزهای اول حداقل 3 روز اول رو رووو تبلیغات کلیک کنید و فعال باشید وگر نه بعد از 72 ساعت حساب کاربریتان بسته می شود در هر 24 ساعت فقط با یک کامپیوتر و یک خط تلفن می توانید بروید سعی نکنید حساب دیگری بسازید و به قولی کلک بزنید چون متوجه میشن و حساب کابریتان را می بندن……..به هرحال توضیحات بیشتر دز بقیه مطالب است که توضیحات تکمیلی است ……………… لینک ورود به سایت اصلی

banner5

قدم اول : سایت کلیکی چیست ؟

دراین سایت شما به ازای کلیک کردن روی هر آگهی ، همون لحظه مبلغی پول به حسابتان میاد، در مطالب بعدی نحوه کلیک کردن روی آگهی ها و مقدار مبلغ تعیین شده برای هر اگهی را کامل توضیح داده ام. پس همینطور مطالب رو قدم به قدم بخونید تا بتونید به راحتی به پول برسید .
 پس بریم به قدم دوم برای ثبتنام .

قدم دوم : مراحل ثبت نام در سایت 

اولین مرحله ای که برای شروع کار با سایت باید انجام بدین ، ثبت نام در وبسایت رسمی Neobux هست . ثبت نام در زبان انگلیسی یعنی Register ، برای ثبت نام ابتدا تاریخ کامپیوتر تون یا لبتابتون رو بذارید روی تاریخ میلادی یعنی ابتدا ببینید اون روزی که دارید ثبت نام میکنید ، به تاریخ میلادی چه روزی هست و روی همون تاریخ بذاریدش و ساعتش رو هم تنظیم کنید حالا برای رجیستر یا همون ثبت نام در Neobux اینجا را کلیک کنید یا روی بنر  زیر کلیک کنید

banner5

بعد از کلیک کردن روی عکس بالا یا لینکی که بهتون دادم ، مستقیم وارد وبسایت Neobux میشید ، که صفحه اول سایت Neobux شبیه عکس زیر هست .

( نکته مهم اینکه با هر آی پی آدرس فقط یک حساب میتونید باز کنید ، یعنی اگه یک خط اینترنت دارید فقط یک حساب میتونید باز کنید، دیگه بقیه اعضای خونتون نمیتونند حساب باز کنند مگر اینکه یک خط دیگه اینترنت و همچنین یک کامپیوتر دیگه داشته بگیرند ، و خودتون هم نمیتونید از یک خط اینترنت و یک کامپیوتر 2 تا حساب باز کنید )

نکته بسیار مهم : لطفا بعد از ثبتنام حتما قوانین سایت را در قدم های بعدی بخوانید ، چون اگر کوچکترین اشتباهی بکنید و بر خلاف قوانین عمل کنید ، حسابتان بسته میشه .

register

نئوباکس2

برای شروع ثبت نام وقتی سایت نئوباکس باز شد ، روی Register کلیک کنید ، به عکس زیر نگاه کنید که به راحتی بتونید Register رو پیدا کنید و روش کلیک کنید .در قسمت بالای سایت هست

بعد از اینکه روی Register کلیک کردید ، یک پنجره جدید باز میشه که شبیه تصویر زیر هست

کسب درآمد کلیکی neobux3

کسب درآمد کلیکی

برای باز کردن حساب در Neobux باید همه قسمتهای فرم Register رو که در تصویر بالا میبینید با دقت پر کنید ، درواقع باید قسمتهای فرم رو به صورت زیر پر کنید .

Username : یوزر نیم در زبان فارسی یعنی شناسه کاربری ، در این قسمت شما باید یک Username برای خودتان انتخاب کنید و در این قسمت بنویسید ، بعدا برای ورود به سایت باید از این Username استفاده کنید ، هر چیزی شما میتونید انتخاب کنید برای Username ، اسمتون ، فامیلتون ، هر چیزی که زود فراموش نشه ، انگلیسی باشه
وقتی یوزر نیمتان را انتخاب کردید و در کادر مخصوصش نوشتید ، لطفا روی یک تکه کاغذ یادداشتش کنید که فراموشش نکنید .

Password : پسوورد در زبان فارسی یعنی رمز ورود ، در این قسمت باید یک پسور برای حسابی که در نئوباکس خواهید داشت در نظر بگیرید و پسوردتون رو توی کادر جلوی پسوورد وارد کنید ، لطفا پسوردتون رو هم روی کاغذ در کنار یوزنیم یادداشت کنید که فراموشش نکنید .

Password Confirmation : پسوورد کانفیرمشن در زبان فارسی یعنی تائید رمز ورود ، یعنی در این کارد باید همون پسوردی که در کادر قبلی نوشتید ، در این کادر هم بنویسید، دقت کنید که هر دوتاش کاملا شبیه هم باشه وگر نه سیستم قبول نمیکنه .

Email : در این قسمت هم باید ایمیلتون رو وارد کنید ، دقت کنید که ایمیلی رو بنویسید که فعال باشه ، چون بعد از پروسه ثبت نام ، یک ایمیل از طرف سیستم برای شما ارسال میشه که باید تائیدش کنید .پس فراموش نشه که ایمیلتون فعال و صحیح باشه .

Payza/Paypal Email : فعلا همون ایمیلی رو که در کادر قبلی نوشتید ، در همین کادر هم بنویسیدش
Referre : ریفرر یعنی باید یوزرنیم ( Username ) کسی که شما را به Neobux معرفی کرده در این کادر بنویسید . اگر نیاورد نمی خواد اگر اورد masterdoc1  بزنید

نکته : در اولین قسمت نحوه ثبتنام ، من یک لینک گذاشته بودم و یک عکس که نوشته بودم اینجا رو کلیک کنید برای شروع ثبت نام ، اگر از اون لینک یا اون عکس وارد بشید ، دیگه سایت Referrer رو ازتون نمیخواد و این گزینه را دیگه نمیذاره توی فرم ثبت نام براتون و با ثبت نام از طریق همون لینک یا عکس بالا ، شما مستقیم میائید زیرمجموعه ما میشید و اگر از جای دیگه ای هم وارد شدید و توی فرم ثبتنام سایت از شما خواست که یک Referrer بنویسید

پس دقت کنید اگر از لینکهای بالا که من دادم برای ثبتنام وارد بشید ، دیگه گزینه referrer توی فرم ثبتنام نیست و نیازی نیست کاری بکنید .

Birth Year : این یعنی سال تولد شما ، که باید سال تولدتون رو توی این کادر بنویسید ، دقت کنید که سال تولدتون رو باید به میلادی بنویسید نه به شمسی .
مثلا یک نفر تاریخ تولدش 26/10/1365 هست ، درواقع سال تولدش میشه 1366 ، حالا شما باید این سال تولد رو به میلادی تبدیل کنید و اونجا بنویسید .
تاریخ تولد بالا رو اگه به میلادی تبدیل کنید این میشه : 17/12/1986 پس سال تولدش به میلادی میشه 1987 و باید این عدد رو توی کادر در فرم ثبت نام بنویسید .
اگه نمیتونی چطوری سال تولدت رو از شمسی به میلادی تبدیل کنی، اینجا رو کلیک کن و تبدیل رو انجام بده . اینجا هم میتونی کلیک کنی و تبدیل کنید.

Verification Cod : وریفیکشن کد یعنی کدی که موارد وارد شده در فرم رو تائید کنه، در جلوی این وریفکشن کد ، یک کادر هست که تصویر چندتا عدد و یا حرف انگلیسی وجود داره ، اونها رو توی کادر بنویسید .

Declaration : و بعد از اینکه همه اطلاعات رو به درستی پر کردید ، در آخر یک جمله به انگلیسی نوشته شده و یک مربع خالی هم جلوش هست و جمله این هست

I declare to have read,understood and accepted the terms of service
این جمله یعنی اینکه شما قوانین سایت رو قبول دارید و باید مربع خالی که جلوی این جمله هست رو کلیک کنید .

Continue : بعد از اینکه مطمئن شدید همه مراحل را کامل و صحیح پر کرده اید ، روی دکمه ای که نوشته شده Continue کلیک کنید . ( باز هم تکرار میکنم قبل از اینکه روی Continue کلیک کنید ، حتما یوزر و پسووردتون رو یادداشت کنید ، اگه یادتون بره دیگه نمیتونید مجدد حساب باز کنید )
زمانی که روی Continue کلیک کردید ، وارد یک پنجره جدید میشید که شبیه تصویر زیر هست ……یه کد به ایمیل شما میاد که اونو وارد می کنید و کد نوشته ای که خودش میاره رو می زنید.

neobux5

همان طور که در عکس میبینید ، دوتا باکس خالی وجود داره که من با نامهای Bux1 و Bux2 نامگذاریشون کردم .

Bux1 : بالای باکس 1 نوشته Validation Cod For ، در مرحله قبل که شما روی گزینه Continue کلیک کردید ، یک ایمیل از طرف سایت نئوباکس برای شما ارسال شد ، دقیقا به همون ایمیلی که در فرم ثبتنام وارد کردید .
حالا باید وارد ایمیلتون بشید و ایمیلی رو که از طرف سایت نئوباکس به دستتان رسیده باز کنید ، ایمیلی که به دستتان رسید شبیه تصویر زیر هست و در داخل ایمیل همانطور که در تصویر میبینیید شامل یک کد هست که باید این کد را کپی کنید و در Bux1 بذارید ( Copy/Paste )
neobux6

Bux2 : در جلوی باکس 2 هم باید حروف و اعدادی رو که در تصویر جلوش میبینید رو بنویسید .
خوب حالا کدها رو که وارد کردید کار تمام است و باید روی Finish Registration کلیک کنید .
تبریک میگم بهتون ، مراحل ثبت نام تمام شد به همین راحتی و الان شما یک حساب در نئوباکس دارید و به راحتی میتونید پول درآوردن رو شروع کنید .
حالا شما حسابتون فعال شده، و باید از طریق همون Username و Password که دارید وارد سایت بشید ، مطالب بعدی رو هم همینطور ادامه بدین و بخونید تا بدونید چطوری وارد سایت بشید .

قدم سوم : مراحل ورود به حساب کاربری تان در سایت Neobux

خوب شما در مرحله قبلی یک حساب در سایت نئوباکس باز کردید، و الان باید با همون Username و password که دارید ، وارد حسابتان در سایت نئوباکس بشید . که به این کار Login میگویند .

برای Login کردن یا ورود به حسابتان ، ابتدا وارد صفحه اصلی سایت نئوباکس بشید ، برای ورود به صفحه اصلی سایت نئوباکس اینجا را کلیک کنید ، بعد از کلیک کردن شما وارد صفحه اصلی سایت نئوباکس میشید که شبیه تصویر زیر هست . و باید روی گزینه Login که در سمت راست بالای سایت قرار داره کلیک کنید ، تصویر زیر رو ببینید که بتونید محل لاگین رو پیدا کنید و روش کلیک کنید .

وقتی روی Login کلیک کردید وارد یک پنجره جدید میشید که شبیه تصویر زیر هست

کسب درآمد کلیکی neobux8

کسب درآمد کلیکی

برای ورود به حسابتان ، اطلاعاتی که در تصویر بالا میبینید رو باید اینطوری وارد کنید

Username : اینجا باید همان یوزرنیمی که موقع ثبتنام وارد کردید رو بنویسید

Password : اینجا باید همان پسوردی را که که موقع ثبتنام وارد کردید بنویسید

Secondry Password : اینجا چیزی نیاز نیست بنویسید ، این پسور برای امنیت بیشتر حسابتان هست و بعد از وارد شدن به حسابتان میتونید یک secondary password در حسابتان تعریف کنید . پس فعلا چیزی نیاز نیست بنویسید و خالی بذاریدش .

Send : بعد از وارد کردن Username و Password در صورتی که مطمئن هستید درست وارد کرده اید ، روی دکمه Send کلیک کنید .

نکته : در قسمت سمت راستتون یک کیبورد میبینید که این رو برای امنیت بیشتر قرار دادند و شما میتونید برای وارد کردن یوزرنیم و پسوردتون از این کیبورد استفاده کنید ، اگر هم ازش استفاده نکنید هیچ طوری نیست .
بعد از اینکه روی دکمه Send کلیک کردید ، در صورتی که یوزرنیم و پسووردتون رو صحیح وارد کرده باشید ، یک پنجره شبیه تصویر زیر میاد

خوب حالاشما توی حسابتون هستید و میتونید از حسابتون استفاده کنید ، و به راحتی پول درآوردن رو شروع کنید .
بریم قدم بعدی ببینیم چطوری میشه اینجا کار کرد و از کدوم قسمت حسابتون باید شروع کنید .

لطفا هیچ کاری نکنید و مطلب بعدی رو کامل بخونید که بدونید باید چیکار کنید ، مرسی که به حرفم گوش میدید .

تجارت با اینترنت, درامد اینترنتی, پول دراورد از اینترنت, چطور از اینترنت پول دربیاریم, کسب درآمد کلیکی ثبت نامT, کسب درامد از سایت های کلیکی, کسب درامد اینترنتی,چطور از سایت نئوباکس پول دربیارم,نحوه کار با سایت کلیکی نئوباکس,چطور از اینترنت درامد داشته باشم,نحوه کار با سایت کلیکی,سایت کلیکی نئوباکس,neobox, http://neobux.com/,  neobux.com
,سایت neobux ,  درامد از سایت نیوباکس

قسمت دوم :

آشنایی با محیط کاربری حسابتان در Neobux